SVK-facebook-27052019 : KRÍDLO NA Red Bull X-Alps Firmy z paraglidingovej brandže vyvíjajú už roky produkty priamo určené na X-alps. Padáky, sedačky, záložky, prilby či batohy. Všetko s dôrazom na max

KRÍDLO NA Red Bull X-Alps

Firmy z paraglidingovej brandže vyvíjajú už roky produkty priamo určené na X-alps. Padáky, sedačky, záložky, prilby či batohy. Všetko s dôrazom na maximálny výkon a zároveň minimálnu váhu. Celé dizajnérske tímy sa venujú vývoju výstroje, ktorý je naozaj dotiahnutá a vyšperkovaná na maximálne minimum.

 

Tento rok však zmena v pravidlách, ktorá vyžaduje certifikáciu o tri mesiace (5.3.) skôr ako v minulosti, zmenila plány. Nestihlo sa všetko podľa plánu...

 

Na X-alps poletím a pobehám s výstrojou od Gin Gliders Paragliding , dvojraďák špeciál Puma, sedačku na mieru aj batoh. Týmto sa chcem poďakovať všetkým, ktorí za mnou stáli v minulosti, vážim si to a takisto Peter Vyparina Petra Slívová , ktorí priložili ruku k môjmu snu a pomohli mi z problému.

 

A samozrejme mojím partnerom/a partnerke Montane Česko Slovensko Petzl Česko Slovensko CAT Slovensko Škoda Auto Slovensko Lunter GARMIN.sk Letecká amatérska asociácia MicroStep RedBull Sk

 

WING ON Red Bull X-Alps

Paragliding brands have been developing X-alps products for years. Gliders, harnesses, reserves, helmets or backpacks. Everything with emphasis on maximum performance and minimal weight. Design teams are dedicated to development tools that are truly tightened and embellished to a minimum.

 

Everything has not been managed as planned ...

 

On the X-alps i will compete with Gin Gliders paragliding equipment, special two liner Puma, special harness and backpack. This is what I want to thank to all those who were with me in the past, and Peter Vyparina, Petra Slivova, who came to the forefront and helped me out of the problem.

And my partners

Montane

Petzl

CAT phones

Škoda Auto

Lunter

GARMIN.sk

Microstep

LAA SK

Red Bull

Gear Store

Keep track of all your adventures with our cool equipment!

land rover roof tent gear store callout 2021 01
blackroll callout 2021
sunnybag leaf pro 2021 callout
GS 2019 Callout AdventureMenu
i clip advantage r 2021 callout
GS 2019 Callout Flymaster
GS 2021 Callout Suunto
xiaomi 2021 callout 01
GS 2021 Callout Salewa

Follow us

Newsletter Sign up - Section

Never miss the latest news!

Sign up to our Red Bull X-Alps newsletter and stay updated daily on news, invitations and offers about sports, events and products from Red Bull and its affiliated companies. Don’t worry, if you change your mind, you can unsubscribe at any time, free of charge.

Newsletter signup plugin

newsletter paraglider