SVK-facebook-26062019 : Učíš sa na vlastných chybách? Bolí to, lebo kto nemá v hlave, má v nohách. A poriadne obzvlášť tu, v Švajčiarsku. Veľmi ma mrzí, že sa učím

Resting – 411.09 km to finish – 18th place

Učíš sa na vlastných chybách?

Bolí to, lebo kto nemá v hlave, má v nohách. A poriadne obzvlášť tu, v Švajčiarsku. Veľmi ma mrzí, že sa učím na vlastných nie na cudzích, ale dnešné zlé rozhodnutie ma stálo veľa. Ostatne ako x-y-z iných, ktoré ľutujem a sú zdá sa nezvratné. Darmo kľajem, darmo hore kopcom utekám, dostal som na frak nielen od švajcu :( . Ešte jeden a pol dňa masakru v nastúpaných kilometroch, napotených hektolitroch a bolesti pri vstavaní...a čo je v mojej povahe, nevzdať sa ani za svet, nech to vyzerá akokoľvek zle a neuskutočnitelne!

Dnes sme našli slovenský znak na lavičke len tak...ľaľa..

 

Learning on own mistakes

Who dont have in head, have in legs... And it hurts a lot even here in Swiss. I am so sad that i must learn like this. Lot of off flying decisions are the same, bad and without way back. I can swear, i can run, no way back! Swiss kick my ass!

#rbxa2019 #skoda #catslovensko #garminsk #montaneteamceskoslovensko #microstep

Follow us

Newsletter Sign up

Never miss the latest news!

Sign up to our Red Bull X-Alps newsletter and stay updated daily on news, invitations and offers about sports, events and products from Red Bull and its affiliated companies. Don’t worry, if you change your mind, you can unsubscribe at any time, free of charge.

Newsletter signup plugin

newsletter paraglider