SVK-facebook-16072019 : Nad krajinou Byt nad vecou. Slobodný, božsky slobodný, odpútaný od zeme, od všetkých malichernosti, problémov, potrieb sa ukazovať. Od povinnosti a termínov. Tak slobodn&yacut

Nad krajinou

Byt nad vecou. Slobodný, božsky slobodný, odpútaný od zeme, od všetkých malichernosti, problémov, potrieb sa ukazovať. Od povinnosti a termínov. Tak slobodný ako nikto iný. Niekedy hodiny, niekedy len minutý. Niekedy okamihy ktoré sa však vryjú do pamäti na veky vecne. Žijem aby som lietal lietam aby som žíl! Dnes sa mi podarilo po dlhších patáliách dosiahnuť nebo. S motorom #nirvanaflight som sa vzniesol aj bez termiky do výšky cez 1000m nad more a pätsto metrov nad vrcholy. Otvorilo mi to obzor ktorý takmer nemal konca. Obrovitánsky ľadovec v diaľke, oranžové pomníky jeho plazenia, zátoky a plytčiny. Fantastické, vidieť tu pustinu z modrého oceánu nebies. Vidieť všetko a všade, z uhlu božského, proste zhora! Endorfiny a adrenalín ma úplne smejem sa, ujúkam, teším sa! Nefalšované a od srdca, letím a vysoko! Keď motor stíchne, plachtím nazad k jachte, sledujem čajky aj drobných partakov na zemi na sto metrovej skale nad morom krúžia čajky, nuž pridám sa, par minút posvahujem s motorom na chrbte. Ale to je? Špičkové! Ďakujem vesmíru za tento zážitok! #nirvanaparamotors #montaneTeamCeskoSlovensko #petzlTeamCeskoSlovensko #CATslovensko #garminSK #ipcRefracories #vamdavakridla #sevenvirginsummits Over the horizon Be above. Free, like a bird. Free from ground, from soil. From everything. Free like no one else. Sometimes hours, sometimes only minutes. but those moments are well memoried for the evermore. Life to fly, fly to live, do or die! Today finally touch the arctic skies with #nirvanaf-light. thousand metres above sea, and five hundred above the peaks around give me spectacular views of this orange granite monuments, glacier like no other. see this wilderness from above is something hard to explain. I just laugh, scream and enjoying every moment in endorphines like flood in my blood. When engine turned off i peacefully glide down back to the sailboat. Some birds soaring above rock, so for few minutes i connect them. With off engine... What an adventure! Spectacular experience feel freedom like just birds can, and me :) Sailing now back south to climb!

Gear Store

Keep track of all your adventures with our cool equipment!

land rover roof tent gear store callout 2021 01
blackroll callout 2021
sunnybag leaf pro 2021 callout
GS 2019 Callout AdventureMenu
i clip advantage r 2021 callout
GS 2019 Callout Flymaster
GS 2021 Callout Suunto
xiaomi 2021 callout 01
GS 2021 Callout Salewa

Follow us

Newsletter Sign up - Section

Never miss the latest news!

Sign up to our Red Bull X-Alps newsletter and stay updated daily on news, invitations and offers about sports, events and products from Red Bull and its affiliated companies. Don’t worry, if you change your mind, you can unsubscribe at any time, free of charge.

Newsletter signup plugin

newsletter paraglider