POL-facebook-09062019 : UWAGA WAŻNE! Kochani pamiętajcie że bardzo dużo materiałów oraz rzeczy których nie zobaczycie na fb dzieje się na instagramie. Zachęcamy do pobrania i followowania Domi własnie tam. https://www.instagram.com/domin

UWAGA WAŻNE!

 

Kochani pamiętajcie że bardzo dużo materiałów oraz rzeczy których nie zobaczycie na fb dzieje się na instagramie. Zachęcamy do pobrania i followowania Domi własnie tam.

 

www.instagram.com/dominikakasieczko/

 

Insta stories wyświetla się tylko 24 godziny i tam właśnie beda najnowsze materiały.(nie zobaczysz ich zeli nie będziesz miał konta na isnta)

 

Poza tym podczas samego wyścigu szykujemy dla was Daily Vlogi ???? Czyli filmy będą codziennie wieczorem albo rano następnego dnia ( zobaczymy na ile internet nam pozwoli). Czy pojawią sie i na fb i na YT zobaczymy bo to dwa uploady.

 

Jak cos link do kanału Domi na Yt zostawiam niżej

 

www.youtube.com/channel/UCfwcdrNXLUEAdYezrv0MMyw

 

Zrobimy dla was transmits live prosto z Wagrain gdzie będziemy czekać na start , będzie to przyszły tydzień bądźcie czujni, info o livie podamy.

 

Jak to czytacie my właśnie latamy, robimy ostatnie treningi przed Red Bull X-Alps. Trzymajcie kciuki i pozdrowienia dla was <3

 

SPONSOR GŁÓWNY

Execon ITS

www.execon.pl

---------------------------------------

FLY PANDA flypanda.pl

OZONE Paragliders

TryFly Air Sports Wear

Oook Audio

HERO Polska

Red Bull

Volkswagen Samochody Użytkowe

Salewa

Lyofood

Cumulus - outdoor equipment

-------------------------------------

www.dominikakasieczko.pl

www.instagram.com/dominikakasieczko/

Follow us

Newsletter Sign up

Never miss the latest news!

Sign up to our Red Bull X-Alps newsletter and stay updated daily on news, invitations and offers about sports, events and products from Red Bull and its affiliated companies. Don’t worry, if you change your mind, you can unsubscribe at any time, free of charge.

Newsletter signup plugin

newsletter paraglider